Kendall Jenner sjell prapaskena të 'nxehta' - Bota Sot
Kendall Jenner sjell prapaskena të 'nxehta'

Bota e Yjeve

Kendall Jenner sjell prapaskena të 'nxehta'

Nga: H.O. Më: 20 mars 2020 Në ora: 12:55
Kendall Jenner

Kendall Jenner dëshmoj se sa e zonja është në profesionin e saj të enjten, kur ndau disa foto dhe video nga prapaskenat e fushatës së saj të fundit me Calvin Klein, në Instagram.

Postimet e saj u bën në formën që përfshin një intervistë nëstilin e [yetjeve dhe përgjigjeve me modelen 24 vjeqare./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat