Chrissy Teigen tregon kur ishte në depresion - Bota Sot
Chrissy Teigen tregon kur ishte në depresion

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen tregon kur ishte në depresion

Nga: H.O. Më: 22 mars 2020 Në ora: 16:57
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen po luftonte me depresionin pas lindjes.

Modelja e Sport Illustrated, e cila ka një vajzë tri vjeqare Luna dhe Miles 22 muajsh, me bashkëshortin John Legend, nuk u bind se ajo kishte një crregullim humori pas lindjes së fëmijës së parë, sepse ndjenjat e saj nuk përputheshin me ato që lexonte për gratë e tjera për përjetojnë.

"Kjo ndodhi tre muaj pasi lindi Luna", ka thënë ajo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat