Kylie Jenner jep shembullin më të mirë të të qëndruarit brenda - Bota Sot
Kylie Jenner jep shembullin më të mirë të të qëndruarit brenda

Bota e Yjeve

Kylie Jenner jep shembullin më të mirë të të qëndruarit brenda

Nga: H.O. Më: 22 mars 2020 Në ora: 17:19
Kylie Jenner

Ajo ju bëri thirrje 166 milionë ndjekësve të saj në Instagram që të qëndronin brenda dhe të praktikonin distancën sociale.

Kylie Jenner dha shembullin më të mirë për veten e saj të shtunën, pasi gjeti një mënyrë për tu argëtuar dhe të qëndronte bashkë me vajzën e saj Stromi Webstar, dy vjeqare./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat