Taylor Swift rrëfen mashtrimin e Kim Kardashian dhe Kanye West - Bota Sot
Taylor Swift rrëfen mashtrimin e Kim Kardashian dhe Kanye West

Bota e Yjeve

Taylor Swift rrëfen mashtrimin e Kim Kardashian dhe Kanye West

Nga: H.O. Më: 24 mars 2020 Në ora: 09:38
Taylor Swift

Vetëm disa ditë pasi u publikuar audio mesazhi nga telefoni i saj në bisedë me Kanye West, Taylor Swift ka një mesazh për fansat.

Superylli i popit, postoj në Instagram të hënën një mesazh dhe tha se ndihet e shfrenuar.

Unë dua ta dëshmoj se po thoja të vërtetën tërë kohën dhe ju e dini se kjo bisedë është regjistruar në mënyrë të paligjshm dhe është manipuluar  me qëllim që të më kornizojë dhe të vendosi mua dhe familjen time në një ferr për 4 vite, ka shkruar ajo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat