Veshjet që Kate Middleton dhe Meghan Markle rikrijuan nga pricesha Diana - Bota Sot
Veshjet që Kate Middleton dhe Meghan Markle rikrijuan nga pricesha Diana

Bota e Yjeve

Veshjet që Kate Middleton dhe Meghan Markle rikrijuan nga pricesha Diana

Më: 25 mars 2020 Në ora: 13:36
Princesa Diana dhe Meghan Markle

Shumë njerëz e konsiderojnë princeshën Diana si zonjën më me ndikim mbretëror në modë dhe ajo ka bërë shenjën e saj të paharrueshme.

Princesha u dha jetë disa trendeve, përfshirë “fustanin e hakmarrjes” dhe ajo i bëri perlat përsëri në modë. Edhe zonjat moderne mbretërore marrin ende frymëzim nga pamja e përsosur e Dianës dhe arrijnë të duken të përsosura çdo here.

Image
Princesa Diana dhe Meghan Markle
Image
Princesa Diana dhe Kate Middleton
Image
Princesa Diana dhe Kate Middleton

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat