Vazhdon lufta në mes Kim, Kayne dhe Taylor

Bota e Yjeve

Vazhdon lufta në mes Kim, Kayne dhe Taylor

Nga: H.O. Më: 25 mars 2020 Në ora: 21:08
Ilustrim

Me një masë masive dhe pasuri të madhe, ata janë tre nga yjet më të fuqishme në planet.

Por derisa bota po lufton një pandemi globale, Kim Kardashian, Kanye West dhe Taylor Swift nuk po heqin dorë nga lufta në mes tyre.

Taylor ishte e qetë kur një regjistrim i një telefonate në mes saj dhe reperit Kanye, kanë diskutuar për tekstet e saj në këngën Famous në vitin 2016, u shfaq në internet gjatë fundjavës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat