Motrat Kylie dhe Kendall ndalojnë luftën

Bota e Yjeve

Motrat Kylie dhe Kendall ndalojnë luftën

Nga: H.O. Më: 25 mars 2020 Në ora: 21:19
Kylie dhe Kendall Jenner

Pavarësisht se është duke luftuar me motrën e saj, Kylie Jenner ka shtuar një foto të ëmbël të saj dhe Kendall.

22 vjeqarja në Instagram ndau një selfie të mahnitshme të dyjave bashkë, por së shpejti u zbuloj 167 milionë ndjekëse të saj se cili ishte qëllimi i kësaj foto.

Në këtë postim, motrat mahnitëse dukeshin të mrekullushme me veshjet e tyre të bardha.

Sidoqoftë, jo gjithqka shkoj ashtu sic dukej, sepse Kendall shpejtë komentoj: "A nuk po luftojmë?"

Nëna u përgjigj: Po por ju jeni ulur bukur në këtë foto"./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat