Kim Kardashian mezi ulet nga veshja e ngushtë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian mezi ulet nga veshja e ngushtë

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 22:30
Kim Kardashian

Kim Kardashian së fundi ka thënë se e ka pasur shumë të vështirë të hynte në veshjet shumë ngjyrëshe nga Balmain.

Dhe në imazhet e reja, ylli 39 vjeqar duket se kishte vështirësi edhe të ulet, në versionin ngjyrë rozë.

Fotot e para u paraqitën në fillim të marsit kur Kim ishte në Paris Fashion Week./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat