Kim flet për rrahjen me motrën: E gërvishta dhe e përgjaka

Bota e Yjeve

Kim flet për rrahjen me motrën: E gërvishta dhe e përgjaka

Nga: H.O. Më: 31 mars 2020 Në ora: 09:57
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka reflektuar pas një zënke që pati me motrën e saj Kourtney në shfaqjen e tyre këtë javë.

Ylli televiziv foli për luftën fizike me motrën e saj Kourtney, për të cilën tha se ishte gërvishur aq shumë sa po rrjedhte gjak.

Duke folur nga dhoma e Kris Jenner, Kim u tërhoq nga rrethanat e tanishme dhe po mbetet në karantinë mes pandemisë koronavirus./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat