Vildanja ju “çmend” nga karantina - Bota Sot
Vildanja ju “çmend” nga karantina

Bota e Yjeve

Vildanja ju “çmend” nga karantina

Më: 18 prill 2020 Në ora: 01:03
Vildane Zeneli

Fotomodelja, Vildane Zeneli ka postuar pas tri javë një foto në Instagram

Zeneli nuk njihet për postime të shpeshta në rrjetet sociale por kur e bën, zakonisht poston foto dhe video tepër të nxehta.

E tillë është edhe foto e sotme kur Vildane nuk ka folur për pandeminë Covid-19, por pse ajo është zhveshur për fansat e saj.

Image

Ndryshe, para tri jave Vildania kishte bërë një sfilim në të brendshme për një kompani ajrore ku edhe kishte treguar më shumë se duhet asetet e saj.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat