Keira Knightley 'thyen' izolimin

Bota e Yjeve

Keira Knightley 'thyen' izolimin

Nga: H.O. Më: 10 maj 2020 Në ora: 21:50
Keira Knightley

Ajo është mbyllur në shtëpi sikur pjesa tjetër e botës, për shkak të pandemisë edhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Por Keira Knightley doli për ajër të pastër të premten, pasi ajo dhe burri i saj James Righton shijuan një festë në distancë nga shoqëria për të përkujtuar 75 vjetorin e VE Day në Angli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat