“Bëmë mama të të ngjaj”, vajza e Kylie Jenner imiton të ëmën

Bota e Yjeve

“Bëmë mama të të ngjaj”, vajza e Kylie Jenner imiton të ëmën

Nga: H.O. Më: 11 maj 2020 Në ora: 07:08
Kylie Jenner

Është herë e tretë e saj duke festuar Ditën e Nënës që kur ka pritur vajzën e saj dy vjeqare Stromi me Travis Scott në vitin 2018.

Dhe Kylie Jenner është shumë mirënjohëse për vajzën e saj duke e quajtur atë si një dhuratë të veqantë.

Bukuroshja 22 vjeqare ka shpërndarë në mediat sociale dy foto të vajzës së saj Stromi me një peshqir në kokë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat