Vanessa Bryant feston Ditën e Nënës, pa bashkëshortin dhe vajzën

Bota e Yjeve

Vanessa Bryant feston Ditën e Nënës, pa bashkëshortin dhe vajzën

Nga: H.O. Më: 11 maj 2020 Në ora: 07:14
Vanessa Bryant

Shokët dhe familjarët janë mbledhur të gjithë tek Vanessa Bryant për t'ia shfaqur asaj dashurinë dhe mbështetjen në Ditën e Nënës.

38 vjeqarja të dielën në mediat sociale ka shpërndarë një koleksion lulesh dhe dhurata që ka pranuar në ditën e saj të parë të Nënës që nga vdekja e burrit Kobe dhe vajzës Gigi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat