Rihanna e zhveshur feston ditëlindjen e markës së saj

Bota e Yjeve

Rihanna e zhveshur feston ditëlindjen e markës së saj

Nga: H.O. Më: 12 maj 2020 Në ora: 09:48
Rihanna

Ajo fitoj rreth 150 milionë dollarë nga linja e saj e brendshme e veshjeve Savage X Fenty në vitin e saj të parë.

Dhe Rihanna u shfaq në mediat sociale duke festuar ditëlindjen e dytë të markës së saj të suksesshme.

32 vjeqarja në këtë rast u zhvesh në të brendshme duke festuar këtë rast të rëndësishëm./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat