Luana Vjollca e famshme edhe jashtë kufijve, pozon për revistën prestigjioze në Turqi

Bota e Yjeve

Luana Vjollca e famshme edhe jashtë kufijve, pozon për revistën prestigjioze në Turqi

Më: 14 maj 2020 Në ora: 23:43
Luana Vjollca

Luana Vjollca është bërë e famshme edhe jashtë kufijve. Moderatorja e njohur shqiptare ka pozuar për revistës prestigjioze “Moda Trukey” në Turqi.

Luana është në kopertinën e revistës dhe është shfaqur me një look ndryshe.

Ajo ka pozuar me flokët bjonde të shkurtra e balluke dhe duket shume seksi e veshur me recipeta sportive e xhinsa.

Lajmi u dha nga vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shkruan se është shume emocionuar që është në kopertinën e “Modda Turkey”.

“E emocionuar të ndaj me ju kopertinën dhe revistën ekskluzive për revistën turke Modda Turkey”– shkroi ajo.

Ky është një tjetër sukses për Luanën, e cila është një ndër moderatoret më të pëlqyera në Shqipëri dhe që po synon të “pushtojë” edhe tregun muzikor.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat