Kelly Gale me të dashurin dorë për dorë

Bota e Yjeve

Kelly Gale me të dashurin dorë për dorë

Nga: H.O. Më: 15 maj 2020 Në ora: 18:19
Kelly Gale

Ata debutuan në romancën e tyre në festivalin muzikor Coachella bashkë në prill të vitit 2019.

Dhe stunerja e Victoris Secret, Kelly Gale dukej se po shkonte fort mirë me Joel Kinnaman derisa u panë në ditëlindjen e saj të 25-të të enjten në Los Angeles.

Dyshja mbanin duart bashkë derisa u ngjiten në malet e Santa Monica./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat