Binky Felstead pozon me të brendshme me dantella

Bota e Yjeve

Binky Felstead pozon me të brendshme me dantella

Nga: H.O. Më: 15 maj 2020 Në ora: 18:53
Binky Felstead

Ajo shpesh shfaq figurën e saj të jashtëzakonshme në mediat sociale, me bikine dhe të brendshme.

Dhe Binky Felstead u ulë në një stol e veshur me bikine ngjyrë portokalli me dantella nga Boux Avenue dhe një triko e thurrur në disa imazhe verore që i ndau në Instagram të premten./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat