Taylor Swift, si lule pranvere

Bota e Yjeve

Taylor Swift, si lule pranvere

Nga: H.O. Më: 17 maj 2020 Në ora: 21:33
Taylor Swift

Izolimi e ka frymëzuar të bëjë mjaftë eksperimente flokësh.

Dhe Taylor Swift e dëshmoj se ajo u bashkua me ahengun në Instagram të shtunën duke shtuar ngjyrën e saj bionde në pamjen e saj.

Ylli i muzikës modeloj një bluzë me lule të ndritshme, derisa pozoj disa fotografi në diell./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat