Elizabeth Hurley, pozon me bikine

Bota e Yjeve

Elizabeth Hurley, pozon me bikine

Nga: H.O. Më: 17 maj 2020 Në ora: 21:41
Elizabeth Hurley

Ajo është izoluar me djalin e saj Damian dhe kafshët e tyre shtëpiake në Britani të Madhe.

Por Elizabeth Hurley është dëshpëruar për herë të parë para mbylljes, derisa publikoj një foto marramendëse në bikine në Maldive të dielën.

Modelja 54 vjeqare tregoj linjat e saj me bikine të ndritshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat