Louise Thompson shfaqet topless

Bota e Yjeve

Louise Thompson shfaqet topless

Nga: H.O. Më: 17 maj 2020 Në ora: 21:45
Louise Thompson

Ajo është një mësuese shëndetësore dhe e fitnesit dhe është pjesë e sfidës për ndryshimet e trupit.

Dhe Louise Thompson ka treguar frutet e punës së saj derisa u shfaq topless në disa foto gjatë fundjavës.

Dhe duke e shfrytëzuar motin e ngrohtë, ylli i Made In Chelsea dukej mahnitëse në bikine të vogla./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat