Sofia Richie nuk respekton izolimin

Bota e Yjeve

Sofia Richie nuk respekton izolimin

Nga: H.O. Më: 17 maj 2020 Në ora: 21:54
Sofia Richie

Zyrtarët shëndetësor të Los Angelos ende po këshillojnë banorët që të rezistojnë kundër kërkesës për të vizituar familjen dhe miqtë.

Sidoqoftë Sofia Richie u pa teksa doli të shtunën për të vizituar miqtë e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat