Argjira Spanca tregon sa fiton me një postim në Instagram

Bota e Yjeve

Argjira Spanca tregon sa fiton me një postim në Instagram

Më: 18 maj 2020 Në ora: 08:34
Argjira Spanca

Argjira Spanca numëron afro 60 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa në një prononcim televiziv ka treguar për përfitimet lidhur me postimet që i bën në këtë rrjet social.

Rubrika “Trotuar” në “E Diell” në Top Channel, është kthyer në oazën e një debati, informativ dhe edukativ. Në të ceken tema që ne hasim shpesh në përditshmërinë tonë. Tema mbi të cilën u diskutua këtë herë, ishte Instagrami.

Këtë rrjet social, krahas publikimit të fotografive dhe videove, personazhet e njohura e kanë kthyer dhe si një formë biznesi që gjeneron të ardhura.

Një nga përdoruesit që këtë rrjet e shfrytëzon si të tillë, është dhe moderatorja dhe influencerja Argjira Spanca.

E pyetur nga Edi Manushi se sa fiton me anë të reklamimit të produkteve të ndryshme në Instagram, Argjira zbuloi se më minimalja është 250 euro.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat