Kim Kardashian mahnit fansat me pamjen e fundit

Bota e Yjeve

Kim Kardashian mahnit fansat me pamjen e fundit

Nga: H.O. Më: 18 maj 2020 Në ora: 09:31
Kim Kardashian

Kim Kardashian është bërë një nga njerëzit më të njohur në botë për pamjen e saj të famshme.

Por biznismenja e SKIMS së fundi iu dha fansave të saj në Instagram, rreth 170 milionë, një paraqitje të shkurtër magjepsëse.

Ajo tregoj kthesat e saj me një foto seksi të saj me sytjena të zeza dhe pantollona të zi me bel të thellë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat