Emily pozon e ‘nxehtë’ pranë burrit të saj

Bota e Yjeve

Emily pozon e ‘nxehtë’ pranë burrit të saj

Më: 19 maj 2020 Në ora: 18:59
Emily Ratajkowski, Sebastian BearMcClard

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski cilësohet si një nga femrat më të bukura në botë.

Përveç bukurisë, ajo është e njohur edhe për fotografitë provokuese që shpesh i publikon në Instagram.

Edhe gjatë ditës së sotme, Emily ka publikuar një fotografi, ku në fokus ka vënë linjat e saj bombastike trupore.

Ajo ka pozuar përkrah burrit të saj Sebastian BearMcClard, me të cilin është e martuar nga viti 2018.

Kujtojmë që Emily është një femër mjaft atraktive dhe një nga modelet më të bukura në botë, e që poashtu ndiqet nga miliona fansa nëpër rrjetet sociale.

Image
Emily Ratajkowski, Sebastian BearMcClard
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat