Eva Murati provokon me pozat nga ballkoni

Bota e Yjeve

Eva Murati provokon me pozat nga ballkoni

Më: 20 maj 2020 Në ora: 17:08
Eva Murati

Prezantuesja e sportit ka treguar format trupore në bikini.

Ka mjaftuar një mbishkrim i thjeshtë pranë fotove provokative që prezantuesja e njohur sportive, Eva Murati, të merrte shumë pëlqime sot në Instagram

“Doza e përditshme e rrezeve të diellit nga ballkoni”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Interesant është fakti që ajo nuk ngurron për t’iu kthyer përgjigje të gjithëve. Ajo gjithmonë tregon kujdes dhe vëmendje për ndjekësit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat