Motra e Neymar “thyen” rrjetin, heq reçipetat para aparatit

Bota e Yjeve

Motra e Neymar “thyen” rrjetin, heq reçipetat para aparatit

Më: 20 maj 2020 Në ora: 22:54
Rafaella

Motra e futbollistit Neymar është bërë mjaft e famshme falë emrit të të vëllait. Rafaella përflitet nëpër mediat e huaja për lidhjet e dashurisë që krijon me të famshmit dhe për format e saj bombastike.

24-vjeçarja është tepër aktive nëpër rrjetet sociale, ku deri më tani ka rreth 5 milion ndjekësa dhe fotot e saj marrin me mijëra like dhe komente.

Së fundmi vajza bjonde me sy bojqielli ka “thyer” rrjetin me një foto, ku ka pozuar pa reçipeta dhe ka mbuluar gjoksin e saj vetëm me flokë.

Image
Rafaella

Rafaella i ka bllokuar komentet në këtë foto duke i ka lënë ndjekësve vetëm të drejtën ta pëlqejnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat