Kim gjysmë e zhveshur në mes të rrugës, ngre temperaturat

Bota e Yjeve

Kim gjysmë e zhveshur në mes të rrugës, ngre temperaturat

Më: 21 maj 2020 Në ora: 09:00
Kim Kardashian

Kur përmendet emri i Kim Kardashian, nuk mungojnë reagimet e njerëzve.

E edhe kur poston diçka të re në rrjete sociale, komentet janë të shumta.

Kim së fundi i ka ndarë disa foto të realizuara në mes të rrugës dhe shfaqet gjysmë e zhveshur.

Image

Me këto imazhe ajo ngre temperaturat pasi ka ekspozuar format e përkryera trupore.

Kim njihet për poza të tilla andaj nuk e ka ndërmend të ndalet dhe si duket janë në favor të saj për reklamimin e produkteve të saj, prandaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat