​Nëna e katër fëmijëve del pa pantallona në rrugë

Bota e Yjeve

​Nëna e katër fëmijëve del pa pantallona në rrugë

Më: 21 maj 2020 Në ora: 14:39
Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk e ka aspak problem të tregojë anën e saj të egër gjatë periudhës me pandemi.

39-vjeçarja ka ndarë në Instagram disa fotografi ku shfaqet super seksi.

Ajo shprehet se “vishet edhe rregullohet, edhe pse nuk ka ku të shkojë”.

Në fotot në fjalë, ylli televiziv shfaqet e gjitha e veshur me të bardha.

Pranë një makine luksoze, nëna e katër fëmijëve ka pozuar me të brendshme dhe me një palë “pantallona” që tregojnë më shumë seç duhet.

Image
Kim Kardashian
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat