Nicola tregon gjoksin e rritur - Bota Sot
Nicola tregon gjoksin e rritur

Bota e Yjeve

Nicola tregon gjoksin e rritur

Nga: H.O. Më: 21 maj 2020 Në ora: 22:49
Nicola

Ajo iu nënshtrua një operacioni gjoksi në maj të vitit 2019.

Dhe Nicola McLean ka treguar gjoksin e saj të rritur me një foto të re në Instagram, vetëm një vit pas ndryshimit të gjoksit të saj që kushtoj në vlerën 18 mijë paundë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat