Demi Lovato ndan fotografi intime me të dashurin - Bota Sot
Demi Lovato ndan fotografi intime me të dashurin

Bota e Yjeve

Demi Lovato ndan fotografi intime me të dashurin

Më: 22 maj 2020 Në ora: 08:08
Demi Lovato

Demi Lovato është e dashuruar marrëzisht.

Këngëtarja 27-vjeçare e “Sorry Not Sorry” postoi fotografi të reja të lezetshme me të dashurin e saj Max Ehrich në Instagram të saj të enjten (21 maj).

Në njërën fotografi, çifti bukurosh mund të shihet duke u puthur, dhe në një tjetër, me dy qentë e tyre Batman dhe Ella .

Në fillim të këtij muaji, Demi ndau disa video të çiftit duke u përkëdhelur  ku edhe e falënderoi që qëndroi me të gjatë karantinës.

Ata gjithashtu bënë debutimin e tyre në Instagram pasi ngarkuan një videoklip të tyre duke kërcyer dhe puthur , i cili u përdor për videoklipin muzikor të Ariana Grande dhe Justin Bieber.

Image
Demi Lovato dhe Max Ehrich
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat