Marina Vjollca tejet sensuale në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Marina Vjollca tejet sensuale në fotot e fundit

Më: 22 maj 2020 Në ora: 09:21
Marina Vjollca

Marina Vjollca ka vazhduar që të postojë foto tepër interesante dhe seksi në Instagram.

Edhe këtë javë, nga vendi i njëjtë, moderatorja ka bërë foto që tregojnë sharmin e saj por edhe asetet e saj seksi.

Nusja e Kosovës ka vazhduar, pavarësisht pandemisë, emisionin e saj humoristik “Klanifornia”.

Image
Marina Vjollca
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat