Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë

Bota e Yjeve

Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 07:41
Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mijera euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse sgaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

Image

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat