Kourtney Kardashian pozon e zhveshur - Bota Sot
Kourtney Kardashian pozon e zhveshur

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian pozon e zhveshur

Nga: H.O. Më: 26 maj 2020 Në ora: 09:11
Kourtney Kardashian

Ajo ka treguar linjat e saj në karantinë, pasi pranoj se kishte fituar pak peshë gjatë izolimit.

Dhe Kourtney Kardashian tregoj trupin e saj, derisa pozoj të hënën në shkretëtirë.

Ylli televiziv 41 vjeqare dukej e nxehtë në bikine dhe një palë këpucë përrallore./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat