Eminem publikon një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat  - Bota Sot
Eminem publikon një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat 

Bota e Yjeve

Eminem publikon një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat 

Më: 27 maj 2020 Në ora: 19:12
Eminem

Rep këngëtari i njohur Eminem ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat e tij.

Eminem është një nga reperët më të njohur në botë.

Ai është i njohur për muzikën dhe tekstet e tij që e kanë vënë në majet e zhanrit rep.

Reperi është mjaft i njohur po ashtu edhe për publikun shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat