Bella Hadid thjeshtë mahnitëse - Bota Sot
Bella Hadid thjeshtë mahnitëse

Bota e Yjeve

Bella Hadid thjeshtë mahnitëse

Nga: H.O. Më: 27 maj 2020 Në ora: 19:39
Bella Hadid

Ajo është ylli i kopertinës së Vogue Paris për muajin maj.

Dhe në xhirimet e brendshme Bella Hadid ishte aq tërheqëse, pasi ajo pozoj me një fustan mahnitës ngjyrë ulliri me një bollëk bizhuterishë.

Modelja 23 vjeqare dukej rrezatuese në këtë set fotografik të frymëzuar nga vitet e 70-ta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat