Kylie Minogue merr dhuratë të veqantë për ditëlindjen e 52-të - Bota Sot
Kylie Minogue merr dhuratë të veqantë për ditëlindjen e 52-të

Bota e Yjeve

Kylie Minogue merr dhuratë të veqantë për ditëlindjen e 52-të

Nga: H.O. Më: 28 maj 2020 Në ora: 22:38
Kylie Minogue

Kylie Minogue ka mbushur plotë 52 vjet të enjten.

Megjithë pandeminë që e la larg shumë të dashurve të saj, këngëtarja ishte akoma në gjendje për të festuan në shtëpinë e saj në Londër.

Këngëtarja u prit me një tufë lulesh në derën e saj dhe një portret të porositur nga i dashuri i saj Paul Solomons./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat