Kylie Jenner na gënjeu të gjithëve, nuk është miliardere - Bota Sot
Kylie Jenner na gënjeu të gjithëve, nuk është miliardere

Bota e Yjeve

Kylie Jenner na gënjeu të gjithëve, nuk është miliardere

Më: 29 maj 2020 Në ora: 18:40
Kylie Jenner

Kylie Jenner nuk është miliardere dhe ka sajuar dokumente financiare për të mbështetur pretendimin e rremë se kinse është, thuhet në një raport të ri.

Në një raport të detajuar bazuar në zbulimet financiare publike, Forbes akuzoj familjen për krijimin e ëeb rrjeti të gënjeshtrave dhe thotë se Kylie ka fryrë përmasat e biznesit dhe suksesit të saj.

Publikimi e akuzon atë për gënjeshtra për shifrat e ndërmarrjes dhe falsifikimin e deklaratave të taskave si një miliardere./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat