Lori Hoxha e nis ditën me foto atraktive nga ballkoni - Bota Sot
Lori Hoxha e nis ditën me foto atraktive nga ballkoni

Bota e Yjeve

Lori Hoxha e nis ditën me foto atraktive nga ballkoni

Më: 30 maj 2020 Në ora: 13:46
Lori Hoxha

Lori Hoxha publikoi disa fotografi në Instagram, të cilat i realizoi nga ballkoni i banesës së saj.

Ajo kishte veshur një palë xhinse, bluzë dhe këmishë të bardhë, ndërsa dukej në formë të mirë në pozat që mori në ballon.

“Fotosesioni me self timer në ballkonin tim këtë mëngjes”, janë fjalët që Lori ua la fotografive atraktive.

Image

Lori Hoxha njihet për jetën luksoze që bën, në secilën paraqitje publike, ajo shfaqet me veshje nga brendet më të njohura në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat