Chloe pozon nudo në vaskë - Bota Sot
Chloe pozon nudo në vaskë

Bota e Yjeve

Chloe pozon nudo në vaskë

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 07:02
Chloe Ferry

Chloe Ferry publikoi foto lakuriq në banjo.

Chloe Ferry ndau me ndjekësit një fotografi të zhveshur në vaskë, ndërsa me fluska mbulonte modestinë e saj.

Ylli 24-vjeçar i “Geordie Shore” i la shumë pak vend imagjinatës në pamjet, me të cilat tregoi figurën e saj të jashtëzakonshme.

Ylli i reality-shout, ndau pamjet joshëse gjatë pushimit të saj në Dubai, ku shfrytëzoi banjon e hotelit për foto, duke pasur edhe një pasqyrë në çati.

Në një prej fotografive, Ferry mbulon gjoksin në vaskë me anë të duarve, ndërsa edhe fluskat e shamponit ia fshihnin pjesët intime.

Javën e kaluar, Chloe kishte postuar fotografi tjetër lakuriq në vaskë, duke pytur “Kush dëshiron të vijë të ma fërkojë shpinën?”.

Chloe Ferry ka pësuar një transformim drastik në trup muajt e fundit, duke i treguar ndryshimet para dhe pas përmes fotografive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ll follow a few of you back if you follow 👇🏾 - @jamie.fba 👈🏽 - Comment When Done ✔️ #ad

A post shared by Chloe Ferry💀 (@chloegshore1) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat