Zhvishet Rita Ora, heq këmishën - Bota Sot
Zhvishet Rita Ora, heq këmishën

Bota e Yjeve

Zhvishet Rita Ora, heq këmishën

Nga: H.O. Më: 1 qershor 2020 Në ora: 09:25
Rita Ora

Ajo ka qenë duke e kaluar izolimi e koronavirusit në një shtëpi në fermë në Cotswolds.

Dhe Rita Ora kaloj kohën më të madhe atje dhe të shtunën doli edhe në diellin e verës.

Ajo dukej e bujshme me një palë bikine të vogla derisa freskohej me një akullore./Bota sot 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat