Ashley pozon duke ushqyer me gji djalin e saj - Bota Sot
Ashley pozon duke ushqyer me gji djalin e saj

Bota e Yjeve

Ashley pozon duke ushqyer me gji djalin e saj

Nga: H.O. Më: 1 qershor 2020 Në ora: 09:45
Ashley Graham

Ashley Graham ka zbuluar xhirimet e saj të para për revistën që nga lindja e djalit të saj Isaac në janar dhe ajo është parë duke ushqyer të posalindurin në imazhe mahnitëse.

Modelja 32 vjeqare dukej e bujshme si një yll në kopertinën e revistës Harper Bazaar në Britani të Madhe, e cila u fotografua nga burri i saj Justin Ervin gjatë qëndrimit në shtëpinë e saj në Nebraska./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat