Rihanna thekson vijat e përsosura në promovimin e të brendshmeve ‘Savage x Fenty’ - Bota Sot
Rihanna thekson vijat e përsosura në promovimin e të brendshmeve ‘Savage x Fenty’

Bota e Yjeve

Rihanna thekson vijat e përsosura në promovimin e të brendshmeve ‘Savage x Fenty’

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 10:33
Rihanna

Rihanna po i promovon vet të brendshmet e ‘Savage x Fenty’.

Rihanna ka reklamuar linjën e re të brendshme të ‘Savage x Fenty’ markë kjo që është në pronësinë e vet këngëtares.

Dhe ajo vërtetoi sërish se është personi i përkryer për promovimin e të brendshmeve ‘Fenty’, autorja e hitit ‘We found love’ ka publikuar disa fotografi të reja ku duket tejet atraktive.

Rihanna u paraqit tejet seksi ndërsa ajo pozoj në veshje intime të gjelbërta, me një zbukurim dantelle.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat