Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave - Bota Sot
Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave

Bota e Yjeve

Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 22:33
Anastasiya Kivtko

Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”. Ajo ndiqet nga 11 milion fansa dhe është bërë e famshme në të gjithë botën.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto dhe është në dilemë se kush është më e bukur e para apo e dyta, prandaj pyet dhe fansat.

Po ju kë foto do zgjidhnit?

Image
Anastasiya Kivtko
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat