Marka e njohur e veshjeve publikon foto të modeles pa fotoshop dhe duket totalisht ndryshe - Bota Sot
Marka e njohur e veshjeve publikon foto të modeles pa fotoshop dhe duket totalisht ndryshe

Bota e Yjeve

Marka e njohur e veshjeve publikon foto të modeles pa fotoshop dhe duket totalisht ndryshe

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 06:33
Modelja

Marka e njohur britanike Boohoo i ka publikuar veshjet në faqen e saj online ndryshe nga çdo herë tjetër. Ajo ka zgjedhur një modele me forma trupore normale dhe me imperfeksionet që mund të ketë çdo vajzë.

Strija, celulit dhe forma të bëshme – fotot e modeles nuk kan% asnjë grimcë fotoshopi dhe kanë frymëzuar shumë njerëz, që i kanë shpërndarë fotot në rrjetet sociale dhe e kanë përgëzuar Bohoo për këtë vendim.

Në fakt, më parë të njëjtën modele, Boohoo e ka postuar gjithmonë të fotoshopuar. Por një përfaqësues i markës tha për Daily Mail se kjo është bërë “për të festuar bukurinë e një vajze, pavarësisht formës, masës dhe të ashtuquajturave imperfeksione”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat