Për ku është nisur Era kaq seksi - Bota Sot
Për ku është nisur Era kaq seksi

Bota e Yjeve

Për ku është nisur Era kaq seksi

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 23:23
Era Istrefi

Era Istrefi është shfaqur sot me disa foto tepër seksi që i ka postuar nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja kosovare ka qenë e qetë gjatë gjithë pandemisë, derisa ishte shfaqur vetëm njëherë me disa foto që i kishte bërë gjatë ditëlindjes se vajzës së motrës së saj, këngëtares Nora Istrefi.

Por, sot ajo ka postuar disa foto ku shihet në një avion derisa poshtë fotografive ka shkruar:

Image

“Po shkoj diku”.

Këngëtarja pas këngës “Bonbon” nuk ka pas suksese të mëdha derisa disa këngë të saj kanë pasur sukses të kufizuar dhe jo atë që është pritur në fillimet e këngëtares pasi që nënshkroi kontratën me Sony Entertainment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat