Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më të bukura shqiptare - Bota Sot
Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më të bukura shqiptare

Bota e Yjeve

Adrola Dushi edhe njëherë e dëshmon se është ndër modelet më të bukura shqiptare

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 20:32
Adrola Dushi

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj si dhe format trupore.

Madje ajo jo rrallëherë është cilësuar si modelja më e bukur shqiptare.

Madje bukurinë e saj natyrale si dhe linjat perfekte trupore ajo nuk heziton t’i ekspozoj në shumicën e paraqitjeve të saj publike.

Image
Adrola Dushi


Qoftë nëpër rrjetet sociale apo emisionet televizive, ajo gjithnjë e dëshmon bukurinë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat