Daphne Joy sikur ‘bombë’, merr vëmendjen e fansave! - Bota Sot
Daphne Joy sikur ‘bombë’, merr vëmendjen e fansave!

Bota e Yjeve

Daphne Joy sikur ‘bombë’, merr vëmendjen e fansave!

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 11:18
Daphne Joy

Ajo mahnitë me dukjen në secilën paraqitje dhe imazh që hedhë për mbi një milionë ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit.

Modelja 33-vjeçare shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte trupore që nuk heziton ti ekspozoj.

Ajo njihet për publikun edhe si ish e dashura e reperit 50 cent, me të cilin kanë edhe një djalë.

Image
Daphne Joy


Edhe në paraqitjen e fundit, ajo ka ekspozuar linjat trupore në bikini, duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat