‘Tradita’ vazhdon, edhe Khloe kap gjoksin - Bota Sot
‘Tradita’ vazhdon, edhe Khloe kap gjoksin

Bota e Yjeve

‘Tradita’ vazhdon, edhe Khloe kap gjoksin

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:12
Khloe Terae

Jo veç Demi dhe Kylie Jenner.

Edhe Khloe Terae ka hedhur fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar duke e kapur gjoksin me dorë.

Në këto imazhe, bukuroshja shihet e veshur edhe me bikine që shkruhej CANADA.

Me këto imazhe, Khloe uroi shtetin kanadez, andej prej nga vjen, për përvjetorin e pavarësisë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat