Kjo modele thotë se fiton shumë nga zhveshja - Bota Sot
Kjo modele thotë se fiton shumë nga zhveshja

Bota e Yjeve

Kjo modele thotë se fiton shumë nga zhveshja

Nga: H.O. Më: 2 korrik 2020 Në ora: 21:46
Imogen Thomas

Ajo kohët e fundit ka zbuluar se fiton rreth 70 mijë paundë nga modelimi pasi ishte pjesë e Big Brother në vitin 2006.

Dhe Imogen Thomas ka treguar linjat e saj mahnitëse kur ajo në Instagram u shfaq me një palë bikine trekëndshe gjatë të mërkurës./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat