Aktorja shfaqet vetëm dhe shumë e 'nxehtë' - Bota Sot
Aktorja shfaqet vetëm dhe shumë e 'nxehtë'

Bota e Yjeve

Aktorja shfaqet vetëm dhe shumë e 'nxehtë'

Nga: H.O. Më: 6 korrik 2020 Në ora: 09:06
Margot Robbie

Aktorja Margot Robbie ka tronditur të gjithë me një fustan që u shfaq gjatë fundjavës.

Ylli i Birds of Prey, e cila festoj ditëlindjen e saj e të 30 gjatë javës së kaluar, u pa e vetme në Los Angelos të dielën pasditë.

Ajo nuk u pa me burrin e saj, Tom Ackerly me të cilon është martuar që nga viti 2016./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat